Czystojak – zawsze tam, gdzie jest potrzebny!

Zastanawialiście się kiedyś jak nasze Czystojaki sprawdzają się w ekstremalnych i ciężkich warunkach?
My się nie zastanawiamy! My to przetestowaliśmy.

Skazaliśmy Czystojaka na ciężką pracę w kopalni!

Nasz doradca klienta – Anna Marjan wykorzystała potencjał swoich kontaktów na portalu LinkedIn i tak nawiązała relację z Danutą Rajczakowską – Panią dyrektor handlową w kopalni SKSM Sobótka.

Zaczęło się od wiadomości, później telefonów i po tygodniu cała nasza ekipa kreatywno – produkcyjna pojechała na Śląsk nagrywać spot reklamowy, w którym Czystojak miał grać pierwszoplanową rolę! I to nie byle jaką, bo podczas ciężkiej pracy w kopalni – czyli warunkach dla samych twardzieli.

Na miejscu spotkaliśmy Panią Danutę z Panią Kamilą Rojewską – Panią inspektor ds. BHP i grupę utalentowanych mężczyzn, z zawodu górników, a jak się później okazało z miłości aktorów!

W rolę dziecięcą wcieliła się córka Pani Danuty, która skradła nasze serce. I mamy nadzieję, że skradnie i Wasze po obejrzeniu tego filmu.

.

.

.
Bezpieczeństwo w górnictwie ma wielką wagę, my odkryliśmy, że ma też wiele twarzy. I czasem przybiera on formę dezynfekcji.

Stąd nasz Czystojak – jest zawsze gotowy i zawsze przygotowany!

Dziękujemy Pani Danucie za udostępnienie przepięknego i żywego planu filmowego na Kopalni Sobótka oraz zaangażowanie pracowników. Życzymy sobie spotykać tylko tak otwartych, energetycznych i serdecznych ludzi na naszej drodze.

Ta współpraca to była czysta przyjemność i profesjonalność.

Jesteśmy dumni, że udało nam się zrealizować taki wspaniały projekt z tak fantastycznymi ludźmi!

I przede wszystkim jesteśmy też dumni z Czystojaka, to był jego pierwszy prawdziwy debiut filmowy w przemysłowych warunkach!

A jak Wam się podoba rola Czystojaka?